Séta a kutyánkkal

ül. De ha még tudna is játszani, mert beviszik egy kutyafuttatóba, vagy összefutnak több kutyával a sétájuk kapcsán, vagy elengedik egy mezőn, hogy szabadon rohangáljon. Nos, ez még mindig kevés. A kutya nevelésében, az alapok megteremtése, a változatos foglalkozás, különböző ingerek és helyszínek. Foglalkozások, kutyaképzések, kutyaiskolák és még lehetne sorolni, mi minden szükséges. Használhassa az érzékszerveit, szerezzen új tapasztalatokat és barátokat. És azt kell mondjam, hogy a kertes házban élő kutyáknál ez épp olyan fontos. A kert pont olyan, mintha lakás meghosszabbított része lenne. Épp olyan egyedül tudja érezni magát a kutya. Az tévhit, hogy a kertben egyedül is elvan. Hát nem! Elöször is, a kutya szereti a társaságot. Szeret családban lenni. Falkaállat. Nem érzi jól magát, ha a kertben állandóan egyedül marad. Igényli a gazdival való együttlétet. A sétákat, foglalkozásokat, utazásokat,más kutyákkal játszani, az autós  kiruccanásokat, és még sorolhatnánk.


Itt várom a kérdésed:

kutyaiskolaFoglalkozások
a kutyaiskolában

Szombat: kezdő engedelmes, ügyességi - és viselkedés terápia, haladó engedelmes, agility edzés
Vasárnap: Kezdő engedelmes, ügyességi és viselkedés..
További tájékoztatás az Információ menűpontban!