Hobbi Kutyaiskola, egyéni foglalkozások az egész országban!

Kutya a lakásban

Kutya a lakásban

Sokakban felmerül  a kérdés, hogy lakásban szabad-e kutyát tartani. A tapasztalat azt mutatja, hogy ez függ attól, milyen fajtájú kutyánk van és mennyit tudunk vele foglalkozni. Nem lehet számokban kimutatni, hogy heti mennyi idő foglalkozásra van szükség.

Ezt kutyánk viselkedése fogja megmutatni. Ha keveset foglalkozunk vele, búskomor, levert lehet kedvencünk. De lehet, hogy mindent szét fog rágni, lukakat ás, ugat stb. Érdemes naponta kutyák közé vinni, labdázni, néhány perces engedelmes feladatot adni. És hétvégén egy kiadós foglalkozással jutalmazzuk kutyánk egész heti türelmét.

(kölyökkutya képzés, tanítás engedelmes feladatokra, csoport munkák, tapasztalatok szerzése, érdeklődés-figyelem felkeltése, kommunikáció a gazdival)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás