Kutya a lakásban

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Sokakban felmerül  a kérdés, hogy lakásban szabad-e kutyát tartani. A tapasztalat azt mutatja, hogy ez függ attól, milyen fajtájú kutyánk van és mennyit tudunk vele foglalkozni. Nem lehet számokban kimutatni, hogy heti mennyi idő foglalkozásra van szükség.

Ezt kutyánk viselkedése fogja megmutatni. Ha keveset foglalkozunk vele, búskomor, levert lehet kedvencünk. De lehet, hogy mindent szét fog rágni, lukakat ás, ugat stb. Érdemes naponta kutyák közé vinni, labdázni, néhány perces engedelmes feladatot adni. És hétvégén egy kiadós foglalkozással jutalmazzuk kutyánk egész heti türelmét.

(kölyökkutya képzés, tanítás engedelmes feladatokra, csoport munkák, tapasztalatok szerzése, érdeklődés-figyelem felkeltése, kommunikáció a gazdival)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Téma: Cikkek írások

Így is keresték:

  • kutya a lakásban
  • kutya lakásban

Itt várom a kérdésed:

kutyaiskolaFoglalkozások
a kutyaiskolában

Szombat: kezdő engedelmes, ügyességi - és viselkedés terápia, haladó engedelmes, agility edzés
Vasárnap: Kezdő engedelmes, ügyességi és viselkedés..
További tájékoztatás az Információ menűpontban!